| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat cu un an mai mare.Am vb o data intr-o excursie ..si de atunci numai priviri. Cum sa vb cu el prietena mea il cunoste dar nu-l place, dar eu... cum sa ma bag in vorba sa ii adaug in lista de prieteni pe facebook si daca se uita la mine mereu i insistent ma place var rogg help now FUNDA

5 răspunsuri:
| NOsay a răspuns:

Am muuuulte emotii in preajma lui...

| raullazar a răspuns (pentru NOsay):

Daca ai facut ce ti-am zis mai sus si a functionat inseamna ca te place si daca ai emotii langa el chiar il placi(Am patit ai eu astawinking )

| MsLady a răspuns:

Pai incearca asa :

Adauga-l pe facebook. Cere-i id de mes lui sau unui prieten/prietena.
Intreaba-l ce face. Intreaba-l lucruri banale gen : - Ai vazut o fata... asa asa? Dinastea ca sa te bagi in seama cu el.

Succes happy.

| raullazar a răspuns:

Pai fi prietenoasa cu el si arata-i subtil ca il placi(pentru ca baietii inteleg usor cand e vorba de asta)si ajuta-l cu lucrurile sau ce vrei tu, doar sa fi tu insati sa se indragosteasca de tine asa cum esti tu.Bafta!