| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am o nelamurire, deci sunt clasa a 9-a si in primul semestru stateam in pauze cu 2 colegi si si 2 fete de la alta clasa, iar una din acele fete dadea semne ca ma place...defapt sunt convins ca ma placea.Ma mai lua in brate,ma intreba cum arata in ziua respectiva,statea aproape mereu langa mine, se uita insistent la mine.Problema e ca eu sunt timid,si nu ii prea raspundeam acestor semne iar de la o vreme nu mai stam in pauze, nu mai iesim in oras...am mai vazut-o prin liceu, se uita la mine insistent insa nu am mai vorbit face2face.Intrebarea e daca se mai merita sa ma mai bag in seama cu ea, sau daca inca ma mai place.Acum as dispus sa ma bag in seama cu ea, sa vb cu ea. Cat mai multe raspunsuri daca se poate.big grin

Răspuns Câştigător
| CatalinMarius43 a răspuns:

Sall Fam0us eu te-as sfatui sa incerci sa vorbesti cu ea,, sa ii explici ca o placi si daca sentimenul este reciproc poate puteti realiza o relatie frumoasa happy dar intai te-as sfatui sa faci tu primul pass tongue

3 răspunsuri:
| emag a răspuns:

Baga-te in seama, spune-i ca nu ati mai vorbit demult si ca ii simteai lipsa

| ghinionistul112 a răspuns:

Daca ea te place, apropie-te de ea si vorbeste-i desches despre ceea ce simti!

| Mr97ScZ a răspuns:

Famous, parerea mea este ca trebuie insisti si tu fata de ea, sa ii spui cuvinte frumoase si sa nu o ignori.Asa am facut eu cu o fata si am pierdut-o. vorbeste cu ea si aproprie-o de tine. Sper ca te-am ajutat!