| FrumushikaTa14 a întrebat:

imi place de un baiat de la mine din clasa... dar si unei prietene ii placa de el... nu stiu ce sa fac, sa ii spun ce simt pentru el, ori sa tac

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Pai incearca sa ii arati asta prin fapte daca chiar consideri ca il placi mult.Nu este nevoie neaparat sa ii spui de la inceput, lasa sa inteleaga singur asta din gesturile tale, dar sa nu te creada nici prea tupeista sau innebunita dupa el. Si incearca sa ii explici prietenei tale sa nu se supere, pentru ca nu ai nici o vina ca amandoua placeti acelasi baiat.

1 răspuns:
| tata0099 a răspuns:

Buna. Eu cred ca daca il placi asa mult spune-i ce simti, dar sa faci asta inaintea fetei celeilalte ca altfel tu pierzi. Asta este parerea mea.winking imi dai funda?