| Claudia15Maria a întrebat:

Buna imi place de un băiat mai mare de cat mine i-am spus el a spus ca nu apoi dupa 6 zile am vorbit din nou si mia spus ca daca nu ar avea prietena ar fi fost împreuna cu mine pt. ca ma plăcut... Și încă ma mai place... Puțin... Eu mai vorbesc cu el din cand in cand... Relația cu fata o are de o luna... Dar nu știu oare o sa dureze mult mie imi place de el foarte mult mi-ar plăcea sa se despartă odată dar nu cred oare imi fac iluzii false va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Sidonia07 a răspuns:

Doar se joaca cu tine..nu cred ca esti pregatita de o relatie..la 14 15 ani, copilareste o sa ai timp de iubiti si alte lucruri.

| Beccaaa a răspuns:

Eu chiar nu inteleg ce e asa de complicat intr-o relatie in adolescenta... Daca nu mai merge, o poti incheia oricand... Daca nu vrea sa se desparta de tipa aia probabil (scuze) nu ii place indeajuns de tine.
Pune-l sa aleaga, daca vrei.
Imi cer scuze daca nu ti-a placut raspunsul meu, dar am fost sincera.