| Gjj a întrebat:

Imi place de un baiat si cred ca si el ma place( nu sunt sigura). Odata ma intrebat daca vreau sa fiu cu el si i-am spus ca trebuie sa ne mai cunoastem si ma vorbim. Aproape toata ziua vorbim prin mesaje si ne punem stickere cu inimioare, buze...etc. Ce sa fac? Sa ii spun ca il plac sau astept sa imi spuna el? + din cate am inteles de la prietenii comuni ii cam place sa se dea la fete...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu in locul tau l-as lasa pe el sa faca primul pas. In primul rand, e baiat. In al doilea rand, daca se da la fete in general, eu zic ca mai bine sa nu risti. Poate e un heart breaker si o sa-si bata joc de tine. Sau vorbeste cu tine pur si simplu din plictiseala. Deci, lasa-l pe el sa faca primul pas, dupa opinia mea

2 răspunsuri:
| AndreeaAndra1990 a răspuns:

Si eu am trecut prin asta. Stai linistita ca daca te place cu adevarat o sa iti spuna el primul!

| Anonima405 a răspuns:

Buna...pai ar trebui sa il "analizezi" putin...adica sa vezi daca se da la fete sau alte chesti... daca el te place si chiar si tu il placi incearca sa pastrezi o prietenie si o legatura puternica intre voi...si atunci cand tu crezi ca o sa fi pregatita sa ii spui ca il placi o sa ii zici... poate chiar o sa se lege ceva intre voi...dar nu amana prea mult daca chiar il placi ..ca e posibil ca alta fata sa se gandeasca cum sa ii zica ca il place... sper ca ti-am fost de ajutor!