| ChibiRose a întrebat:

Imi place de un baiat si lui ii place de mine dar eu as vrea sa ma combin cu el si nu stiu cum sa fac... Mi-ar placea si niste pupicuri pe buze dar nu am nici o idee cum sa il fac sa se combine cu mine si sa ma sarute... Daca ne tinem de mana, dureaza numai vreo 4 sec., daca il pup pe obraz de-abia se lasa induplecat! Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Lasa-te dusa de val si nu iti mai face atatea probleme. Arata-i ca il placi si daca te place si el v-a vrea sa fie cu tine. Ce trebuie sa se intample se intampla, nu iti mai face atatea probleme.

4 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Fata... data viitoare cand va tineti de mana... dai o limba in gura laughing.si sa vezi atuncialaughingwinking

thumbs up

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Un gest spontan poate aduce multa bucurie fiecaruia. Cand e singur, indrazneste sa-l saruti! Asta numai daca stii cu certitudine ca te place. Daca te place, va fi perfect:*

| ChibiRose explică:

Suntem cam mici si daca il pup pe gura se supara tare... vreau sa fac intr-un fel astfel incat el sa ma pupe pe mine...

| bogdan1793 a răspuns:

Pai du-te la el si spune-i ca ti la el si sa vedem daca si el tine la tine...si daca da atunci puteti fi impreuna fara probleme... ce dracul e asa greulaughing