| IngerCazator a întrebat:

Mie imi place de un baiat numai ca prietenele mele nu ma lasa sa ma conbin cu el pentru ca zic ca o sa-si bata joc de mine... Da cand de abia l-am cunnoscut mie nu-mi placea de el insa prietenei mele da si vroia sa se combine cu el... Ce ziceti sa ma combin cu el sau nu?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Am trecut printr-o situatie similara. Nici prietenele mele nu erau de acord cu baiatul pe care-l placeam. Dar am fost cu el, si ne-am inteles destul de bine si nu s-a intamplat nimic din ce presupuneau ele. Marog, mai mult una dintre ele. Eu zic ca ar trebui sa incerci. Am impresia ca la mijloc e vorba de gelozia fetei care-l place, deci nu te lasa intimidata de parerea ei.
Succes!

1 răspuns: