| marya_9643 a întrebat:

imi place de un baiat si nu stiu cum sa ma comb cu el. am aflat ca si el ma place. dar nu stiu ce sa-l intreb p mess. doar,, buna" si,, cf".worried
spuneti-mi si mie ce as putea sa vb ca el. va rog...
mersi:X:X

1 răspuns:
| XxAlExUxX_9479 a răspuns:

rolling on the floorSi eu am trecut prin asta.Pai afla ce il intereseaza de la altcineva si apoi documenteazate si vorbeste cu el.Sau daca nu vrei asa, poti sa afli de la el ce ii place de ex ce gen de muzica iti place care e culoarea ta preferata.Dar ai grija sa nu il plictisesti.