| anonim_4396 a întrebat:

Ok deci...Imi place de un baiat. Pot sa zic ca suntem cat de cat prieteni. Dar cand intra pe mess Vorbim ce vorbim... dar la un moment dat nu stiu ce sa mai vorbim.
Decci ce pot sa vorbesc cu un baiat pe mess? cam ce as putea sa il intreb?

Funda.

Răspuns Câştigător
| doglover a răspuns:

Salut! un baiat poate crede orice... vorbeste cu el diferite lucruri neinteresnte legate de scoala sau de ce vrei t.sunt sigura ca daca te porti dragut si vei arata la fel va fi al tau! dar daca el incepe conversatia ca buna, cf...te place.succes unii is nesmntiti app nu te atasa de el,. poate o sati franga inima intr-o zisad

3 răspunsuri:
| doriiy a răspuns:

Intreaba`l ce`i place sa faca in timpu` liber. descopera`i pasiunile. barfiti :p vezi daca aveti activitati comune gen. prieteni comuni, iesiti p`afara :p.etc

| Yamatooo a răspuns:

Intreba-l ce ii place si incepe sa ii pui intrebari despre asta.

| skizz0 a răspuns:

PE un baiat poti sa-l intrebi orce doar sa nu-l intrebi ceva de genu' iti plac manelele (si el uraste manelele) daca il cunosti poti deschide orce subiect... apoi daca iti place de el poti deschide subiecte mai "atragatoare" pana.na te invita in oras sau ceva. dar in concuzie poti sa deschizo orce subiect. sincer nu ne intereseaza subiectul daca nu are legatura cu "relatia noastra". funda?