| jojo_3822 a întrebat:

Imi place de un coleg cu care nu am vb deloc fata in fata doar pe mess o data.Si cred ca si el ma place, ma priveste mereu, imi zambeste, iar acum o saptamana statea de vb cu prietenul lui iar eu si alte fete eram cam la 5 metri de ei. M-a privit cam pe ascuns si i-a spus ceva prietenului lui iar acesta s-a uitat la mine in timp ce vorbea cu el, dar baiatul de care imi place i-a mai spus ceva si a intors privirea.Sunt sigura ca la mine se uitau pentru ca erau cateva fete in fata mea cu spatele la ei si printre ele era un loc prin care ne puteam vedea. Vreau sa mentionez ca e timid si nu stiu ce sa fac.In ritmul acesta nu o sa vorbim niciodatasad. Aaa si am uitat sa mentionez ca el mi-a dat add, dar nu ma baga in seamaangry.

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Pune o colega sa-l intreb daca te place, si intreaba-l pe prietenul lui ce au vorbit atunci