| funnylittleworld a întrebat:

Ce credeti ca ar trebui sa fac in urmatoarea poveste?
Acum o saptamana la prietenul meu a venit o ruda si anume o fata de aceeasi varsta cu mine (15 ani) foarte frumoasa pe deasupra si foarte cuminte.Primele zile nu a iesit deloc pe drum, dar intr-o zi au iesit mia toti pe drum si a iesit si ea.Eu am observat ca se uita insistent la mine dar nu mi-am dat seama de ce.Am uitat sa mentionez ca toti baietii se uitau dupa ea si ii faceau complimente (este si foarte frumoasa si pare si mai matura). Mai pe seara m-a sunat prietenul meu la care statea ea si mi-a spus ca ma place el stiind de la mama lui...Acum nu stiu cum sa ma bag in seama, ea nu prea iese pe drum si cand iese nu iese singura ci cu mama prietenului meu.
Ce spuneti ce ar trebui sa fac? Cred ca mai sta vreo o saptaman pe aici deci as avea ceva timp plus ca nici ea nu sta departe.

7 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Ar trebui sa inerci sa o scoti in oras, in parc, la un suc, unde vrei. Sa ii spui ca iti place. Si vezi poate iese ceva.hee hee

| Anna_6465 a răspuns:

Cand e cu mama prietenului tau inventeaza ceva, nu stiu si cere-i numarul de telefon si asa veti vorbi la telefon si veti tine legatura. Poate o sa se indragosteasca lulea de tine.Depinde si de comportamentul tau!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... si cand te-ai trezit, era dimineata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

U crezi ca o sa fie o legatura amoroasa intre ea si prietenul tau? tu fii precauta si iesi cu prietenul tau la acelasi timp cand ea iese cu voi asa nu tragi suspiciuni ca incepe sa se bage pe felie si nimic de genu asta vb si cu prietenu tau si zii sa stea cuminte daca e sa se ajunga la subiectul acela de inselaciune il lasi si gata bafta in viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai baga-te cu ea in seama ia-o cu chestii de genu...Si la ce scoala esti? sau alte intrebari... Dupa o sa "curga"intrebarile singurele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prabusitule. mai bine du-te si vb cu ea de fata cu cnevrei tu. decat sa scrii pe net. eu cred ca ar fiii mai vine sa vb cu ea fata in fata si sa ii spui ca siti place de ea. daca nu zi-mi unde stai ca vin eu si ma bag pe eawinking

| medy a răspuns:

Fa rost de nr ei de tel...si gaseti tu un motiv sa iesiti undeva.