| Byanca_5440 a întrebat:

Buna`! Imi place de unbaiat dar nu stiu cum sa aflu daca si el ma place n-am curaj sa-l intreb cine ma ajuta? plssss:X...

4 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! pai in niciun caz sa ii spui pe mess... daca ii vei spune pe mess va crede ca ai chef de glume s.a.Sa inteleg ca esti timida. Poti ruga o prietena buna de a ta sa il intrebe. Succes!

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Bunahappy.
ca sa vezi daca te place,fi atenta la komportamentul lui,daca se uita la tine insistent,daca iti zambeste, daca iti face mici komplimente, daca incearca sa intre cu tine in vorbahappy

| dezireh a răspuns:

Deobicei.mai intai trebuie sa fiti amici, asa va descoperiti.si o sa.ti fie mult mai usor sa.l intrebi. sau nu o sa mai fie nevoie de vorbe, sa va observa prin gesturi, daca e ceva intre voi.parerea mea.e ca nu ai cum. sincer nici eu nu a-si avea curaj sa intreb un baiat de care nu stiu nimic, daca ma place, ptc poate ca el nu te place si apoi o sa-si bata joc de tine.si nu cred ca e ok, am experientalaughing, fundasad?

| Marix_6667 a răspuns:

Pai in primul` rand incearca sa te apropii de el si prietenii lui. Iesiti afara, vorbiti pe mess, dati`va sms`uri etc. si vei observa din modul in care se poarta cu tine.