| Adda1708 a întrebat:

imi place fffff mult de un baiat dar nu stiu cum sa ii demonstrez asta... adica cum sa aflu daca si el ma place? sau mai degraba.cum sa il fac sa ma placa? Help sad. funda love struck love struck love struck sad straight face puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| XSecretLov3X a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.Doamne! Ce greu e cryingcryingcrying. Da faza e ca sunt si foarte timida si apoi imi e teama daca ii spun ca il plac sa nu ma mai bage deloc in seama ca si el e foarte rusinoscryingcryingcrying

| RebelChild a răspuns:

Eu iti spun din propria experienta...
Si mie imi placea un baiat. Nu stiam daca si lui ii place de mine.
Vorebam cu el, radeam, spuneam bancuri.
Intamplarea facea ca aveam pasiuni comune.De exemplu :
Ne placeau aceleasi melodii,acealeasi formatii, aceiasi culoare.
Ne intelegeam de minune.
Si dupa ce mi-a dovedit ca imi este prieten, ca pot sa am incredere in el i-am spus "imi placi" si totul a venit de la sine.
Mi-a spus ca si lui ii place de mine.Am fost apropiati o buna perioada...dar o data ce am crescut nu prea n`am mai intalnit n`am mai tinut legatura.

Oricum azi nu mai simt nimic pentru el rolling on the floor Il consider decat un bun amic.

| Adda1708 explică:

XSecretLov3X -> lasa`mi idu` tau... laughing) ca pte. ma poti ajuta sau invers... straight face