| AndrutzaAda a întrebat:

Imi place mult de Jorge Blanco ( Leon din Violetta) si vreau sa aflu mai multe despre el. Am auzit ca ar fi casatorit sau logodit ( chiar si ca ar avea un copil). Stie cineva adevarul? Si daca da de unde? Iar wikipedia nu ma ajuta deloc. As vre sa stiu cu cine e si in realitate acum la 23 de ani.
Mersi. Funda...

Răspuns Câştigător
| leonetta a răspuns:

Jorge blanco(leon) are o iubita pe nume Stephie. A jucat si in high school musical latino si in multe seriale.Si multa lume spune ca e logodit, dar chestia cu copii nu este reala.Si a venit odata in romania.Si sa iti spun de unde stiu din propria experienta. funda:-)

| AndrutzaAda explică (pentru leonetta):

Ok mersi.dar eu stiam ca nu mai e cu stephanii de ceva timp.si mi de pare mult prea tanar ca sa fie logodit mai ales pentru ca el e actor.si staom si de filmul hsm...pe bune a venit in Romania? Cand? Te rog zimi.ca imi vine greu sa cred.

10 răspunsuri:
| DiyanAndorea a răspuns:

Frateee....Martina are doar 17 ani.Cum sa faca *** cu Jorge, care are 22 si care mai are si o iubita.Are cu totul alta viata.Si mai ales cum sa se logodeasca cu ea? Voi ganditi inainte sa vorbiti? Aa...ca sunt prieteni e altceva, dar de la asta la a fi logoditi e cu totul alta diferenta.Nu mai ascultati toate prostiile care se barfesc!

| CleopatraElena a răspuns:

El,propune sa se casatoreasca cu Violeta(Martina Stossel). Am mai si auzit ca a facut si sex cu ea.Sa stii ca Martina, va fi iubirea vietii lui, pentru todeauna!

| didicami a răspuns:

Pai si de pe net si am aflat multe stiri, reviste. Daca mai vrei sa afli ceva doar intreaba.

| didicami a răspuns:

Pai si de pe net si am aflat multe
stiri, reviste. Daca mai vrei sa afli ceva doar intreaba.

| AndrutzaAda explică (pentru didicami):

Si oricum cred ca stiu destule despre el...si daca as avea nevoie de ceva sigur nu te-as intreba pe tn...cu placere

| didicami a răspuns:

Pai stiu sigur ca a venit in Romania, dar s-a intamplat acum un an doi mi se pare ca am aflat de pe un site sau dintr-o revista. Daca mai ai intrebari spune.ok

| AndrutzaAda explică (pentru didicami):

Ok.dar nu te-am intrebat pe tine.am intrebat o pe leonetta.aaa si tu crezi chestia aia ca a fost impreuna cu martina? ca nu-i adevarata

| Crys_Crystynutza_1989 a răspuns:

Bună nu e adevărat

| Moroianu_Daniela_1978 a răspuns:

Buna imi place de violetta