| Intrebarilemele666 a întrebat:

Bună,îmi poate da cineva o idee ce as putea face de ziua mea cu prietenii mei? Din cauza covidului nu pot merge la o terasa deoarece nu sunt vaccinat și acasă nu pot sa ii aduc, nu vreau ceva prea complicat sau sofisticat pentru ca nu mai am timp sa organizez nimic pana mâine.

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

De unde esti?
Mai bine te vezi cu ei in parc o bomboana si aia e, urmareste acest scurt metraj inainte:

https://www.youtube.com/watch?v=0KySDWIcoMw

1 răspuns:
| LostForForever a răspuns:

Ați putea merge cu Toți într-un parc și stați acolo vorbiți și va distrați împreuna cu toți nu trebuie sa mergeți neaparat la tereasă sau într-un club bine înțeles sunt mult mai multe idee unde ați putea merge mie mi-a venit ideea asta