| tremuriciiuliana a întrebat:

Buna maine este ziua mea si nu am avut timp sa organizez ceva si nici nu o sa am ce imi propuneti sa fac pentru prietene mai ales ca participam la un spectacol si suntem foarte ocupate facand repetitile la mine acasa ast raspuns cat de repede se poate

Răspuns Câştigător
| DoomNEzeu a răspuns:

Cum spune si anuta... du-te ia ceva de rontait.niste suc. dar fara pizza.macar de ziua ta. pune-l pe tatal tau sa iti faca un gratarel mic.hee hee

4 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Mergeti in Mall.

La multi ani!winking

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

La multi ani!kiss

| anutza13 a răspuns:

Pai du-te repede la magazin cumpara niste suc si ceva de rontzait tongue si comanda niste pizza acasawinkingsucceskiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi anibatting eyelashes
Mergeti la McDonald's si s-a rezolvat happy