| R1e2b3e4c5a6 a întrebat:

Imi poate da cineva, va rog, un link cu melodia lui Nicole Cherry - Memories, dar vreau de la refren in colo... fara inceput! Va rog! La primul raspuns dau fundita.

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai de unde link la jumatate de melodie?
Descarca melodia in pc si apoi taie din ea cat vrei tu!
TAIE MP3 ONLINE aici http://mp3cut.net/ (incarci melodia->selectezi intervalul care il vrei->clik pe split & download) sau aici http://audiko.net/

| CM7YRE a răspuns:

Gen? www.youtube.com/watch?v=56363h3hAI4&feature=youtu.be&t=1m17s
@Nelul, e posibil pe youtube asta :)
In loc de 1m17s pune-ti ce vrei tu, sa inceapa.

| R1e2b3e4c5a6 explică (pentru CM7YRE):

Cam asa ceva doar ca eu vreau cam de la 00:43 in colo.

| CM7YRE a răspuns (pentru R1e2b3e4c5a6):

Http://www.youtube.com/watch?v=56363h3hAI4&feature=youtu.be&t=0m43s
Care parte din "In loc de 1m17s pune-ti ce vrei tu, sa inceapa." nu a fost clara?

| R1e2b3e4c5a6 explică (pentru CM7YRE):

Auzi. As fi proasta daca nu as fi incercat asta deja. Daca esti destept descarca tu melodia de la 00:43 in colo si iti dau adresa de mess sa o trimiti, desteptaciune, sa vezi ca nu merge... Sau cel putin nu mi-a mers mie. Incearca!

| CM7YRE a răspuns (pentru R1e2b3e4c5a6):

1.Ai cerut link si nu ai stiut ce/cum sa faci, ai zis si de unde.
2.A zis cineva de descarcat de la? N-a zis nimeni nimic.
3.Nu ofensa ca...