| KiddSimo a întrebat:

imi poate explica si mie cineva pas cu pas cum inchiriez referali p onbux si ce sa fac mai departe? pls:*:*

1 răspuns:
| mikkhhell a răspuns:

Nu ai nevoie de referali, i-ti poti crea cont si fara (sari peste rubrica referali cand i-ti faci cont pe onbux). Dupa ce ai contul facut te loghezi si dai clic pe butonul (view ads) si i-ti apar niste link-uri pe pagina, dai clic pe fiecare link in parte( ti se deschide o pagina noua si astepti pana dungulita din stanga sus se face verde toata, dupa care aceasta dungulita este inlocuita cu niste litere, trebuie sa alegi litera care este singura din gramada pentru a-ti valida banii) si asa faci pentru fiecare link in parte in fiecare zi pana faci suma care poti sa o extragi.