| mikella a întrebat:

imi poate spune cineva ce trebuie sa fac ca sa aflu detalii (de unde e, cati ani are, etc) despre cineva de pe acest site.Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Psihoyounger a răspuns:

Il intrebi prin mesaj privat. De duci la profilul lui, iar acolo sub poza sa gasesti un mesaj pe portocaliu sub unul pe verde pe care scrie Trimite Un Mesaj. Dai acolo si ii lasi un mesaj privat. Doar el il va putea citi, nimeni altcineva. Si il intrebi. Altfel... e mai greu.

Bafta!

Psihoyounger

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu ai ce face decat daca trimiti un mesaj privat cu toate intrebarile talewinking
Mult succes!big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Trimite-i un mesaj in privat.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Trimiti un mesaj userului respectiv si il intrebi.

| Bishop a răspuns:

Ii trimiti mesaj si il/o intrebi, aici nu suntem pe hi5 sa avem date despre noi la profilwinking

| emima a răspuns:

Pur si simplu ii dai un mesaj prin TPU

| Ciprian271 a răspuns:

Te uiti la profilul lui.

| ColorfulRainbow a răspuns:

Pai de vazut poti sa vezi doar ce apare la profil. altfel trebuie sa intrebi intr-un mesaj privathappy
wave`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l personal.asta daca nu ai pile la Raluca. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu intrebi persoana, in privat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri si vezi ce a completat in chestionarul de ieri. Are acolo studii, virsta, locatie, stare civila, sex, orientare sexuala si nu in ultimul rind daca te iubeste big grin