| BeT a întrebat:

De ieri sint membru al TPU.si sincer va spun sint foarte fericit sa ma aflu in mijlocul vostru. fel de fel de oameni, tineri si virstnici intr-un cuvint o Familie Mare.intrebarea mea este:daca cineva ma poate ajuta sa ma imi explice cum trebuie sa procedez, ex.cum sa raspund, intr-un cuvint Totul despre acest site.Va multumesc din inima!

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Buna! bine ai venit pe site! tot ce trebuie sa faci e sa citesti asta, apoi o sa stii totul despre site:

http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente

daca ai vreo nelamurire imi lasi mesaj!

| lia a răspuns:

Eu cred ca esti destul de istet ca sa-ti dai singur seama cum merg treburile pe aici. Daca ai reusit sa pui aceasta intrebare, sunt convinsa ca stii si cum sa oferi raspunsuri celorlalte intrebari.
Bine ai venit printre noi!

| valy a răspuns:

Poi.intri pe TPU vezi ca ai sus selectiile de prima pagina selectezi acolo si o sa iti apara intrebarile puse pe site, ori acolo, ori daca nu apare undeva pe la mijloc raspunde primul, si selectezi si incepi sa iei intrebarile sa le citesti si sa le dai raspuns. dupa ce ai terminat apesi pe raspunde.si iti va aparea o pagina cu de obicei 5 intrebari care inca nu au primit raspunsuri. poti raspunde si de acolo, si dupa daca vezi ca nu mai stii selectezi prima pagina si iar iei intrebarile.succes.si iti urez bun venit.

| gigiro a răspuns:

Pai, ai reusit singur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai venit! Pentru inceput, am observat ca esti foarte activ, felicitari!
Trebuie sa-ti spui parerea, indiferent daca deranjeaza sau nu. Daca ti se da o replica ca un inceput de cearta, ai face bine s-o ignori deoarece chiar nu merita. Aici toti avem pareri diferite, ganduri diferite despre viata, intr-un cuvant: suntem diferiti.
Daca vrei sa comunici mai mult si sa ai cunostinte pe acest site, poti intra pe chat(discuta live).
Multa bafta si sedere placuta! happy