| Metempsihoza a întrebat:

Bunahappy. imi poate spune cineva daca e vreo diferentaintre profilele de stiinte ale naturii si mate-info in ceea ce consta materia de la mate? eu am auzit ca la stiinte e mult mai putina geometrie... deci cam care ar fi treaba? big grin

1 răspuns:
| BlackDevilishTeeaHumanoid a răspuns:

La stiinte nu se pune baza pe matematica... matematica o sa fie din ce in ce mai putina. sora mea a fost la stiinte si in clasa a 12 nu a mai facut matematica deloc.