| Metempsihoza a întrebat:

Bunahappy am o nelamurire... este vreo diferenta intre profilele de stiinte ale naturii si mate-info in ceea ce consta materia de la mate? adica eu am auzit ca la stiinte e mult mai putina geometrie [ceea ce nu ma incantabig grin]. deci care e treaba? big grin msi:*

2 răspunsuri:
| TaylorSwift a răspuns:

Pai la mate-info te vei axa pe chestiile legate de matematica si informatica(geometrie, calculatoare, matematica, fizicawinking iar la stiintele naturii pe chestii despre natura( biologie, chimie, stiinte ale naturiiwinking! Normal ca si la mate-info vei face stiinte ale naturii sau invers doar ca o sa fie cursuri rare, vor fi doar chestii de baza pe cate trebuie neaparat sa le stii, si nu vei avea profesori foarte buni(poate chiar doar inlocuitori)!

| Metempsihoza explică:

Msihappy