| Trueloveforever a întrebat:

imi puteti da cele mai tari nume de Pagini de facebook, care sa nu mai fie folosite? as vrea sa fie interesante si frumoase si sa fie de fete! (dar sa nu fie de exemplu: love forever etc.) cele mai bune primesc funda!

Răspuns Câştigător
| Alexxandra256 a răspuns:

Babyy lovee
love me
seccret love
intre fete
doar noi
noi doi
ne iubim ca-n prima zi
flori amarui
lacrima uitata
nopti de iubire
a fost odata
a fost frumos
te-am iubit
in mintea ta
ganduri arse
amintiri uitate
dragoste amaruie
noi doua
pentru fete
intre fete
secretele fetelor
am uitat de el
prietene pe viata
adevarata prietenie
fetele-s tari
party intre fete
beutiful girl
girls common
toate fetele
fete tari
Fundita cu sclipici

Sper ca te-am ajutat Funda si imi zici care ai ales-o sa dai la comm. ca vreau sa dau like Funda

| Trueloveforever explică (pentru Alexxandra256):

Pai, mi-ai dat idei minunate! inca nu m-am decis, dar o sa fac mai multe pagini, cred! cand o sa le fac, o sa iti spun! daca mai vrei sa vorbim, add me ---> https://www.facebook.com/justinika.andreea