| AnonimGirl67 a întrebat:

As vrea si eu idei despre cum sa ma imbrac la scoala sa nu ma certe diriginta sau ceilalti profesori. Ceva in gen:bluza cu esarfa si blugi.Si de asemenea niste coafuri pentru scoala.Am parul putin peste umar si drept.

Răspuns Câştigător
| MaraMărr a răspuns:

Hm? thinking Pai e simplu >
1.O pereche de blugi drepti nu foarte largi indoiti jos pana la glezna cu o pereche de pantofi oxford si o camasa bagata in blugi o bratari finuta et voila happy
2.O fusta in carouri daca se poaate daca nu e buna oricare, niste skaturi ghete big grin si un hanorac simplu cu o culoare de pe fusta [ma intelegi nu? ] un lant mai lung si niste cercei etc
iti poti impleti parul pe o parte si sa scoti cateva suvite smug blah blah blah mai cauti si tu pe net ca gasesti

2 răspunsuri:
| Bessame a răspuns:

Pai poti incerca o pereche de blugi,o camasa alba si o vesta neagra deasupra si cercelusi ceva bobite albe sau negre! parul il poti prinde sus in coada,il poti face cret cu spuma, il poti impleti spik, in forma de cordeluta si restul parului desfacut!

| AnonimGirl67 explică:

Cat mai multe ideei