| cevazacelamineintorace a întrebat:

Niste idei pentru o petrecere in pijama? Mentionez ca voi fi doar eu si o prietene.Jocuri si alte activitatihappy
Fundawinking+vot
Multumesc anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| anky13 a răspuns:

Pai ai putea sa faci mai multe biletele cu diferite melodii de ex si sa pui intr-o cutie si cand ascultati muzica sa trageti cate un biletel sau poti face la fel cu biletele si scrii de ex sa va jucati imitand o sceneta dintr-un film, sa va jucati adevar sau provocare, sa va jucati statuile acum depinde de cate sunteti sau sa puneti pe o ata niste covrigi si vedeti care mancati cei mai multi covrigi deodata etc. fundabig grin?

1 răspuns:
| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Pai puteti sa va uitati la un film, sa va bateti cu perne, sa ascultati muzica si sa dansati.