| madalinanicolae97 a întrebat:

imi puteti da niste idei de surprize pentru iubitul meu va rog? sunt in pana de idei pe 27 se fac 1 an si 2 luni de cand suntem impreuna iar eu pe 1 iulie ma intorc in Romania... nu stiu ce surpriza sa ii fac nu prea am idei as vrea ceva dragut sa vina din inima :* multumesc pentru idei si da stie data cand vin acasa

1 răspuns:
| Borsecuț a răspuns:

Gandeste-te ce ii place lui cel mai mult.
-Sa-i dai un parfum sau un tricou pe care si-l dorea.
-Fa-i un tort in forma de inimioara, ar fi foarte frumos.
-Poti sa organizezi o petrecere surpriza si sa inviti mai multi prieteni dar suna cam absurd ca nu prea ai unde laughing
Incearca orice iti vine in minte, ceva care va reprezinta pe amandoi, ceva care va pasioneaza. Daca esti talentata la desen poti sa ii faci un portret sau daca ai voce, pe langa altceva, canta-i o melodie. Sper ca te-am ajutat cumva