| Lolly30 a întrebat:

In următoarele zile urmează sa ma întorc acasa, iar pe iubitul meu nu l'am mai văzut de aproape 3 luni. Am decis sa nu ii spun ziua exactă cand vin acasa pentru a'i face o surpriza. Am câteva idei cum ar arata si in ce ar consta aceasta surpriza, dar as vrea sa aud si idei noi, de la voi! :*multumesc anticipat! :*

6 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Pregăteşte o seară in doi.
O zi frumoasă!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

De ce esti asa disperata?

| h3r a răspuns:

Ai grijă să nu-ți facă el vreo surpriză. Ce e așa de surprinzător că nu l-ai mai văzut de 3 luni? Spune omului când vii în țară.

| e1xtz a răspuns (pentru h3r):

Bun sfat...bun..sa nu fie surpriza asa de mare cand vii acasa sa fiti 3... laughing))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o surpriza care sa fie chiar supriza ar fi sa te intorci insarcinata sau cu altul. Daca vrei un fleac fa-i un oral si-ai scapat de el.

| Nonameallowed a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa ii spui ca mergi acasa. poti sa il surprinzi, dar sper sa nu fi tu cea surprinsa.
Poti sa bati apropo-uri, si sa il intrebi "cum ar fi daca." sa ii vezi reactia.
Surpriza?- ce surpriza ar fi mai buna decat sa ii suni la usa in miez de noapte? happy
Sper ca te-am ajutathappy