| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti recomanda niste carti pe care sa le citesc in vacanta! dar sa fie interesante!

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Turistul singuratic de Tudor Popescu, Omul cu masca de fier de Alexandre Dumas, Floare Intunecata de John Galsworthy, Leaganul pisicii de Kurt Vonnegut, Nunta in decembrie de Anita Shreve, Masca de Dean R. Koontz, Viata lui Dante de Giovanni Boccaccio.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Cartile din seria Amurg, daca nu le-ai citit deja, cele din Jurnalele Vampirilor:X, sin colectia Casa noptii Semnul, Tradarea si Aleasa.Gazda...

Răspuns utilizator avertizat
| pacalici a răspuns:

Pacala si cei sapte pitici

| bumblebee a răspuns:

Mie imi place anna karenina, contele de monte cristo si maitreyihappy