| Kristtine a întrebat:

Îmi puteţi recomanda nişte cărţi interesante de citit în vacanţă?

Răspuns Câştigător
| c0okie a răspuns:

Pacate sacre de Nora Roberts
Aproape căsătoriți
Perfecţiune
O femeie implinita
N-ai sa mori
Cursa vietii
Drumul spre inima mea
Gossip Girl. Cum as putea sa te mint?
A iubi cu dragoste
( sunt superbe si foarte ieftine, comanda o poti face online. O carte costa si 10 lei...si te ajuta sa vezi viata din alta perspectiva )

6 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

"Soția călătorului în timp", dde Audrey Niffenegger, e preferata mea, cea mai frumoasă carte pe care am citit-o, merită!
"Jurnalele Vampirilor", de Lisa Jane Smith
"Jane Eyre", de Charlotte Bronte
"Cianură pentru un surâs", "Bună sera, Melania!", "320 de pisici negre", de Rodica Ojog-Brașoveanu
"Pânza de păianjen", de Cella Serghi
Cărțile Agathei Christie, care sunt absolut geniale!

| LarissaMouse a răspuns:

Buna! depinde ce varsta ai.eu am facut 14 ani si acum m-am apucat sa citesc cronicile lumii de margine.sunt 3 carti si eu am citit-o pe prima.sunt foarte interesante aceste carti.pe fiecare pagina este o urma de aventura. lectura placuta!

| EuEduard a răspuns:

Cauta cartile scrise de Anne Rice happy
FUnda?

| ѕтαяχωαяѕ a răspuns:

Ati uitat Mireasa Marii de Gwendoline Tavare:X

| Kesi a răspuns:

Cu mare placere. Poti citi toate volumele de la Harry Potter.Eu nu am crezut ca imi vor placea, deoarece nu ma prea pasioneaza cititul, dar au fost extraordinare(autor:J.K.Rowling)
Sper sa iti placa si tie!
Numai bine!

| ScumpikAlyssa a răspuns:

Cati ani ai?