| deeyuz a întrebat:

Mi-am cumparat de curand un bluetooth usb dintracela de bluesoleil si l-am instalat si am reusit sa transfer date din telefon in calucalotor dar nu pot sa transfer din calculator in telefon.sad deci va rog cat mai multe explicatii dau fundiza

1 răspuns:
| Supps a răspuns:

Pai probabil poti face transfer de fisiere cu un "calucalator" dar nu si cu un calculator.
Acum ca am glumit si am ras sa trecem la treburi serioase straight face
Nu cred ca as putea sa te ajut decat daca as avea acces la calculatorul tau si de asemenea la telefon pentru a umbla si face schimbari in setari. De aici im pot da cu parerea dar nu pot rezolva problema.