| catalin231998 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare. Am cumparat un bluetooth BLUESOLEIL. Lam instalat dar de ce nu merge sa trimit de pe calculator melodii pe telefonul Sony Ericsson W205. Pe alte telefoane merge dar pe acesta de ce nu merge?

Răspuns Câştigător
| SecretLover10 a răspuns:

Pai s-ar putea ca tel. tau sa nu functioneze cu acelasi tip de sistem cu celelalte telefoane si dea asta nu poti sa bagi pe el.Imi pare rau pentru tine dar nu prea ai ce sa ii faci. FUnda?