| Kidda2 a întrebat:

imi puteti spune cum intra copii in clase la liceu? adica intra in clase dupa medii sau dupa alfabet?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Dupa medii, asa ar fi normal

7 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Depinde de liceu tongue

| kattya96 a răspuns:

Buna. Se intra dupa medii happy
Succes la liceu, pentru cand il vei incepe! happy

| Isabellaღ a răspuns:

Dupa medii! De exemplu la o clasa este o limita de nota.Sa zicem 8, 11 si cei care s-au inscris in acea clasa intra numai aia care au peste aceasta medie. Uneori media se mai schimba!

| GeOrGiiiiAnNa a răspuns:

Se face repartizarea compiuterizata.in ordinea descrescatoare a mediilor! Adica de la cea mai mare la cea mai mica medie si astfel se ocupa locurilewinking
Din criozitate: de unde esti si ce medie de admitere ai?
Si eu am terminat clasa a VIII-a

| Kidda2 explică:

Multumesc kattya :*

| nikycraiova a răspuns:

In ordine aleatorie...mi se pare ca in ordinea in care va inscrieti

| nikycraiova a răspuns:

Nu se face dupa medii! deci depui dosarul. daca esti primul esti in prima clasa big grin