| Melissssa a întrebat:

Buna happy! Imi puteti spune o masca de fata impotriva cearcanelor, care sa functionezehee hee? Multumesc:*

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| TizZu15 a răspuns:

Nu,nu am auzit de o masca pentru cearcane dar cu putina ambitie gasesti pe Google.laughing

| Melissssa explică (pentru TizZu15):

Am cautat si eu pe Google, si am gasit foarte multe.Dar, am pus intrebarea asta pentru ca voiam una care sa dea rezultate.

| Tamas_Nicol_1997 a răspuns:

Nu am auzit de o anume masca pentru cearcae.Dar stiu ca cstravetele este foarte bun pentru cearcane. Sper ca ti-am fost de ajutor.happy

| Tamas_Nicol_1997 a răspuns (pentru Tamas_Nicol_1997):

Scuze greseala de mai sus.happy