| Sclipiricicuvise a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce caracter are Eleanor Calder? Am auzit multe raspunsuri rautacioase si nu le cred. :3

2 răspunsuri:
| anonima01 a răspuns:

Deci esti directionera, la fel ca mine. happy Mie mi se pare o fata draguta, recunosc ca nu mi-a fost simpatica de la inceput mai ales ca prima data mi-a placjt de Louis. Si cand spui caracter la ce te referi? Eu zic ca este de treaba, adica au o relatie destul de lunga si familia lui este de accord cu ea, se intelege bine cu toti si daca nu stiai lui Louis i-a luat ceva mai mult timp sa ii convinga pe parintii lui Eleanor ca este un baiat bun si ca chiar vrea o relatie serioasa cu fata lor.
Sper ca te-am ajutat.