| crina_7090 a întrebat:

Buna imi puteti spune si mie ce sa scriu la hi5 despre mine n-am ideii?

4 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Despre cum te simti thinking Despre cea ce iti place sa faci si din astea tongue

| RoXyRaLu a răspuns:

Hei,all! Ma numesc Crina, am____ani, sun o persoana___.Sunt zodia____,urasc____,imi plac___, ___, ___.Sunt din____, Romania.Am ochii de culoare ____, si parul_____.Ma amuza _____ si imi place sa_____(scrii ce iti place sa FACI).

Funda?

| pίTίк a răspuns:

1.ce fel de persoana esti
2.cum gandesti despre o anume chestie
3.ce te atrage la 1 baiat sau cum e baiatul ideal pentru tine
4.ce lucruri iti plac
5.ce urastitongue
6.cateva lucruri despre zodia ta(caracteristici)
7.cum esti u intr-o relatie(cum te comporti)
8.ce fel de relatie ai cu prietenele tale
9.care este animalutul tau preferat si cateva cuvinte despre el/ea
10.Care a fost ce-l mai fumos loc in care ai fost vreodata sau unde ai vrea sa ajungi(ce-l mai frumos loc pe care ai vrea sa il cunosti)
si mult mai multe
p.s nu e neaparata aceasta ordinetongue
Bafta:*:*:*

| ciprian_7143 a răspuns:

Crina,chiar nu te cunosti? Trebuie sa scrii ceea ce vrei sa afle lumea despre tine! Iar ce nu trebuie sa afle nu scrii! Atat de simplu! Succes!