| Ale9934 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum, pot face un sv de minecraft? am incercat cu hamachi dar prietenii mei nu se pot conecta [ am net de la UPC, calculator windows 7 32bit ]. am incercat si cu ip-ul meu sa fac port forward [ http://portforward.com/ ] dar cand ii dau sa faca port forward zice waiting in continuu iar apoi zice connection to the router timed out... ce sa fac? cel care ma ajuta sa imi fac sv sa mearga primeste funda! Multumesc!

1 răspuns:
| GTS a răspuns:

Nu stiu daca o sa mearga dar poti sa intri pe situl lor si o sa gasesti minecraft server il downloadezi il pui in functiune si cred ca dupa dai la multiplayer si iti bagi propriul id incearca chestia asta
nu sunt sigur