| LoveAnimeNaruto a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste provocari mai "diabolice"? fac un fic
si imi trebuie niste provocari
Dau fundita...

3 răspunsuri:
| FlippyFlippy a răspuns:

1.Amesteca cateva bauturi si bea tot!
2.Suge-ti degetul si apoi plangi ca un bebelus.
3.Imita mersul unui model pe Catwalk.
4.Scrie un Sms amoros si trimite-l unui numar aleator.
5.Imagineaza-ti ca esti un caine:maraie, sparpina-te, latra, gudura-te.
6.Confectioneaza-ti o plalarie din hartie igienica si poart-o jum. de ora.
7. Spune 3 lucruri care le invidiezi la pers de langa tine.
8.Improvizeaza cu jucatorul din dreapta o scena de despartire
9.Stimuleaza o criza de rtas
10.Da cate un nou prenume care crezi ca li se potriveste celorlalti jucatori.
11.Imita un profesor de la scoala
12.Invarte-te de 10 ori in cerc iar apoi incerca sa mergi in linie dreapta
12. Timp de 1 minut comporta-te ca o maimuta in jungla
14.Comporta-te ca si cum ai mirosi urat, explica-le celorlalti ce simti.
15.Lasa-te machiat/a de 2 jucatori.
16.Baga-ti degetul in gura si fredoneaza un cantec
17.Scrieti pe mana numele colegului pe care il iubesti(sub forma de tatuaj)
18. Spune cea mai urata trasaura a ta
19.Fa schimb de haine cu persona de langa tine
20.Incearca sa canti alfabetul
21.Imita un copac in timpul unei furtuni
22.Striga pe geam numele persoanei de care esti intragostit/a 23. du-te la un om pe strada si spune: buna ziua! stiti cumva unde este dentistul? trebuie sa imi fac un control la ochi ca nu mai aud nimic. big grin big grin
24. aseaza-te langa un om (necuoscut) (pe o banca) si incearca sa te prefaci ca vb. la tel. in timp ce spui: gata boss, l-am gasit. are tricou (culoare tricoului) ce trebuie sa fac acum? p.s. poti sa mai spui si alte haine care sunt purtate de acea persoana big grin
sper ca te-am ajuat

| LoveAnimeNaruto explică (pentru FlippyFlippy):

daca poti sa-mi dai si cu el ea ii dau fundita...

| FlippyFlippy a răspuns (pentru LoveAnimeNaruto):

Cum adica?