| DeeaDyy11 a întrebat:

Hei! Imi puteti spune niste provocari pe care sa le fac cu prietenii?

3 răspunsuri:
| VerdeLila a răspuns:

Sa mearga in maini, sa imite o vedete, sa vorbeasca cu un anumit accent(rusesc, englezesc, moldovenesc, etc), aca e baiat sa danseze bellydance iar daca e fata sa faca o scheme de breakdance.

| MymyMihaela a răspuns:

Sa uzi pe cineva de pe strada, sa mananci o ceapa ca pe un mar, sa intrii intr-un magazin si sa intrebi daca are salam si daca spune da sa-i cereti un CD. rolling on the floor

| Mateut_Denisa_2000 a răspuns:

Lipiti-va cu scoci de perete happy