| justemoi03 a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog cuvinte care citite invers ( de la dreapta la stanga) nu isi schimba sensul? Multumesc

Răspuns Câştigător
| MeDyw0w a răspuns:

Hannah, rar, pap, apa, non, lol, pup, cuc, aia, ele, caiac, radar, reper...mai departe nu mai stiu! sau daca vrei uite o expresie: ele fac cafele si invers => elefac caf ele ( ele fac cafele doar ca scris ciudat ) sau uite inca una: epurasul usa rupe=> epur asu lusarupe ( epurasul usarupe, de asemenea scris mai ciudat) sper ca te-am ajutat! Funda?

4 răspunsuri:
| EuTeIubesc a răspuns:

Rar
HAnnah
non
pffff...altele nu mai stiu

| Oana05 a răspuns:

Cuvinte: cazac, rever, minim, cojoc, supus, rotitor, aerisirea. propozitii (daca te intereseaza) :Ele ne seduc cu desenele; Liza alese mese la azil; Ele fac cafele.

| tomkaulitz a răspuns:

Caiac
sus
...si nici eu nu mai stiu...

| DENISSE12 a răspuns:

Radar
Sos
Ana
Hannah
etcbig grin`