| Ioanna05 a întrebat:

imi spune si mie ceva secrete ale frumusetii practice?
De dimineata sau seara? Detaliat daca se poate sau macar link cu detalii. Legate de ingrijirea tenului(fara make-up), a parului, ...etc
Multumesc

2 răspunsuri:
| FlaviaVasiliu a răspuns:

Um, poti sa iei o rosie, sa tai capetele (alea rotunjite), sa le dai prin zahar si sa te freci pe fata. Am incercat. Iti purifica tenul foarte bine. Pentru par poti sa incerci sa bati un ou sau doua foarte bine, si sa il aplici pe parul ud, sa il lasi vreo 5 minute, apoi sa te clatesti foarte bine si sa aplici samponul si ce mai folosesti. Tot ou poti folosi si pentru ten, faci la fel. Si mai poti face un fel de 'scrub' din morcov, miere si zahar brun happy Sper ca te-am ajutat :*