| jojoloveSHINee a întrebat:

Buna? imi spune si mie cineva daca dara( 2ne1) si taeyang (big bang) sunt impreuna? am auzit diferite zvonuri si nu stiu ce sa mai cred... fundita

Răspuns Câştigător
| AlyGreenEyes a răspuns:

Au existat niste zvonuri dar nu sunt adevarate.Cei doi nu sunt impreuna.Multi au speculat din cauza ca au filmat impreuna pentru videoclipul melodiei -I need a girl- a lui Taeyang.

2 răspunsuri:
| BaDrihanna a răspuns:

Eu cred ca sunt impreuna dupa ce a filmat in i need a girl dar nu stiu daca ai vazut concertul lui teayang uite aici http://www.youtube.com/watch?v=CZht5d4D35o a si sarutato pe obraz si sunt mai multe stiri dar se va afla la sfarsit :)

| izuca333 a răspuns:

Cine-s astia?