| Rakanishuu a întrebat:

Am auzit zvonuri din diferite surse cum ca Metallica se desfiinteaza. Este adevarat? straight face

Răspuns Câştigător
| TheMetal a răspuns:

Nu cred... Adica n-am auzit nimic despre asta. Plus ca ei au acum niste conserte in Singapore care tin mai mult timp.

6 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Cui îi pasă? Oricum nu mai cântă ce cântau înainte.
O trupă încetează să mai existe din momentul în care nu mai scoate nimic sau nimic bun.
Deci nu cred că ar fi o mare pierdere, din moment de singurele melodii bune pe care le au și le mai cântă și în ziua de azi au fost compuse acum 20-30j de ani.

| Rakanishuu explică (pentru Wøodenpints):

Mda, ai dreptate. Dar acum cu moda... oh go on Ei canta ca sa asculte lumea. Ori acum, lumea nu prea mai asculta decat cacaturi in mare parte...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Da,cui îi pasă? Oricum, pe ei îi doare-n plă de ce crede lumea.Important e să iasă banu'.

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact de asta spuns că nu prea ar trebui să conteze dacă se desființează sau nu trupa, din moment ce ei iau bani pe ce cântau acum 2-3 decenii, în momentul de față făcând nimic.

| LisaZafre a răspuns:

Cine ti-a spus aceasta tampenie?laughing)

| Rakanishuu explică (pentru LisaZafre):

La tv, fara sa vreau. Prima data n-am crezut, dar cand mai sare o persoana cu argumentul asta mi s-a facut inima cat un purice. laughing) Nu vreau sa crezi acum ca ma iau dupa altii, dar mai bine sa fiu sigura. :-s big grin