| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie site-uri care citesc in carti online viitorul sau ceva de genul?

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

De ce ai vrea sa afli viitorul?happy Viitorul ti-l construiesti singura prin actiunile pe care le faci si prin deciziile pe care le iei.

| Ralukafay a răspuns (pentru Aasdfghj):

Da,stiu,dar vreau sa vad ce imi spun cartile sau alea care ghicesc in viitor.

| Aasdfghj a răspuns (pentru Ralukafay):

Cele care ghicesc viitorul de fapt nu fac asta. Ai grija in cine te increzi. S-ar putea sa iti faca mai mult rau decat bine.

| Ralukafay a răspuns (pentru Aasdfghj):

Pai nu ma incred.

| Aasdfghj a răspuns (pentru Ralukafay):

Tocmai ai zis ca vrei sa afli, deci crezi in ele.

| BBTMaria a răspuns:

Nu exista așa ceva.

| Ralukafay a răspuns (pentru BBTMaria):

Ba da, exista.

| BBTMaria a răspuns (pentru Ralukafay):

Spunând ca nu exista, mă refeream ca e ceva neadevărat.