| Căpşunnă a întrebat:

Buna imi sta bine cu suvite blonde sau cu o culoare tot capu, daca da ce culoare as prefera una mai naturala pentru ca o sa inceapa scfola si profesori nu sa accepte roscat morcov sau blond cenusiu www.facebook.com/loriix.n

10 răspunsuri:
| Mikka09 a răspuns:

MIe mi se pare chiar frumos parul tau si nu prea ar trebui sa-l strici:X

| Căpşunnă explică:

Fata mi se vede bine in poza de la piscina unde am parul strans big grin

| Căpşunnă explică:

Ce nume ai? pentru ca primesc vreo 10 cereri zilnic si n-am fost atentabig grin

| Căpşunnă explică:

Aha gata poti sa ti-l faci asa http://www.femei-frumoase.ro/......atibaieti- sunt mai in jos Primele frizuri sunt chiar tari;)

| Muffer a răspuns:

Te adaug la prieteni, findca altfel nu iti pot vedea pozele.

| Muffer a răspuns:

Te-am adaugat la prieten, findca altfel nu iti pot vedea pozele

| Muffer a răspuns:

Eu zic ca iti foarte bine, iar pozele la care ti-am dat like chiar imi plachee hee.

| Muffer a răspuns:

Sa te intreb si eu ceva: mie imi sta bine asa? sunt dragut din ce ai vazut in poze?

| Muffer a răspuns:

Manole Mirceahee hee

| PrettyInPink a răspuns:

File:///C:/Documents%20and%20Settings/Diana/Desktop/imgres.htm