| Anna0111 a întrebat:

Imi tot scrie un baiat pe facebook si stiu ca e fake, in poze sigur nu e el pt ca are 2-3 like-uri la ele... in fine. Cum pot afla cum se numeste baiatul din pozele acelea? Mai de mult am vazut un site in care aflai daca un cont e fake sau nu punand o poza si vedeai cum se numeste persoana respectiva pe care o foloseste si multe alte poze. Funda

Răspuns Câştigător
| MissADEEL a răspuns:

Poți folosi chiar google image search sau site-ul https://www.tineye.com. Dai upload imaginii şi îți arată de pe ce site e luată poza. Cu puțin noroc, persoana adevărată nu e una anonimă și vei putea să îi găsești numele printre acele link-uri.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune un link, poate te ajutăm noi.
Dar de ce vrei să ştii cine e tipul din poză dacă deja a recunoscut?

| Rapperităă a răspuns:

Daca are putine like-uri nu inseamna ca e fake. happy

| Anna0111 explică:

E fake a recunoscut si el in plus se vede dupa poze...