| Rammona a întrebat:

Îmi voi petrece revelionul împreună cu o prietenă. Spune ți mi va rog câteva activități pe care le am putea desfășura. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| denysuca14 a răspuns:

Depinde de fiecare si eu cu o prietena facem asta la mine si cel mai binem ar fi s-o intrebi ce i-ar placea puteti de exemplu:
- sa va uitati la filme
- ascultati muzica
- eventual daca sunteti mai multe sa organizati un joc in care ati vedea cat de bine va cunasteti
- bataie cu perne
-exista niste artifci in forma de stele daca vreti va cumparati
Sper ca ti-am fost de folos. :*

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Petrecere in pijamale.

| Rammona explică:

Suntem doar noi doua. și mă gândeam că nu sunt prea multe activități pe care le putem desfășura.