| StaceyG a întrebat:

Buna imi ziceti va rog cum se unesc 2 pagini pe facebook, as vrea daca se poate sa imi spuneti si ce pasi trebuie sa urmez. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Din cate stiu eu, nu se poate.Nici nu am inteles exact ce vrei sa spui.
O pagina de facebook are o anume tema, un anume titlu, iar doua pagini diferite nu cred ca se pot uni.Nici nu ar avea rost.
O seara frumiii happy

| StaceyG explică (pentru LarissaMouse):

Eu stiam ca se pot imbina adica o pagina cu un numar mare de likes si o pagina cu un numar mai mic, si atunci se aduna like-urile de la ambele pagini, dar nu stiu cum

1 răspuns: