| bogdannr a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce pasi trebuie sa urmez pentru a seta ca oricine sa poata da like la o fotografie postata de mine pe facebook in cronologia mea

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte de a o posta ai optiunea care iti da posibilitatea sa o faci vizibila doar pentru tine, doar pentru prieteni sau sa fie pentru public. Daca vei alege varianta "public" atunci toata lumea o va putea vizualiza si automat vei putea primi si like-uri.

| bogdannr explică (pentru anonim_4396):

Si daca o am deja postata nu pot sa dea like-uri nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru bogdannr):

Da click pe poza si dupa ce se deschide in fereastra aceea unde se poate da like si se poate comenta, vezi ca in dreapta, acolo unde scrie data cand ai postat-o e un desen mic, ori cu capete de omuleti ori un lacatel, fa click si selecteaza "public"