| LollypopMe a întrebat:

In 2011 am aflat de un forum. Mi-am facut cont. Si prin Mai 2012 mi-am facut alt cont si de pe contul ala nou am inceput sa fiu foarte depedenta de forumul ala(ca si cum te-ai atasa de ceva) si acum am parasit forumul ala si mi-am facut altul.
Ei, intrebarea:
Cum fac sa nu mai intru pe forumul ala care l-am parasit?

7 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Doar ocupa-ti timpul cu altcevahappy

| Brotacelul a răspuns:

Stergeti contul de pe forum si blocheaza adresa ca sa nu-l mai poti accesa.
da de curiozitate, ce e pe forumu ala de ai devenit dependenta de el?

| LollypopMe explică (pentru Brotacelul):

E despre un joc si nu merge sa imi blochez contul crying

| Brotacelul a răspuns (pentru LollypopMe):

Lasa si tu un link, poate vedem ceva ce tie ti-a scapat.

| LollypopMe explică (pentru Brotacelul):

Scrie forum webkinz Romania pe google si vezi

| Andreicuafoartemare a răspuns:

GirlCool zece! toata lumea a fost dependenta la un moment dat de un forum...

nu. incearca sa reformulezi povestioara

| LollypopMe explică (pentru Andreicuafoartemare):

Acum 2 ani am aflat de un forum. Si am inceput sa fiu depedenta de el. Cum fac sa uit de forumul ala?