| Denisaa1235 a întrebat:

In 2015 am aflat de creepypasta si personajele de acolo, ceea ce mi-a atras atentia. De fapt e o persoana si este un el, Jeff the killer. Mi-a fost putin frica de el o perioada dar dupa mi-a trecut, chiar daca imi era frica eu tot il placeam și nu zic "plăcut" ca o admirație sau ceva. E mult mai mult de 5 ani de zile am o atractie față de el chiar daca nu prea vorbesc despre el sau uneori vorbesc mult si prost. Povestea lui e trista si de asta imi place de el și plus imi mai place cum arata din punct de vedere fizic. Am gasit nu stiu cate confirmatii cum ca el ar exista și data nașterii lui, acum mai trebuie sa ma documentez de pe deep web. Ce parere aveti? Credeti ca e mai bine sa placi un criminal in serie decat un fuckboy? Intrebarile astea sunt random oricum si ma plictisesc happy dar tot ce am zis aici e adevarat

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si un exemplu de fuckboy... care ar fi?

In orice caz, este ok sa urmaresti anumite lucruri in "media" si sa ai diferite hobby-uri normale. Insa sa nu o dai in extrema nebuniei. In primul rand asa ceva nu este real, sunt doar povesti si trebuie sa intelegi asta, altfel... incepi sa gandesti aiurea.

Pe langa asta, exista suficiente cazuri mai triste, mai reale si mai inspaimantatoare in viata pe care lumea nu le vede si prefera sa alerge dupa cai verzi pe pereti.
Poti sa te documentezi cat vrei tu de pe deep-web, o sa ajungi din postare in postare, probabil unele care o sa afirme cu certitudine ca exista, dar toate nu sunt reale. Pana la urma de asta sunt si acolo, facute special sa le citeasca lumea si cei exact ca tine.

Asa ca poti sa vezi si alte lucruri, mult mai interesante si cu care merita sa iti pierzi timpul tongue

Numai bine!

| ShaOfHatred a răspuns:

Oh, young girls and their attraction for bad boys. Well, nu e ok să îți placă de un ipotetic criminal în serie.
Știu, te atrage orice e "palpitant", dar eu zic să o lași mai ușor.